Sold Property
41 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
- 1/6 6
3 Beds 3 Baths 1,974 SqFt$292,000
$292,000
2951 Waverly DR Drive, Sumter, SC 29150
Lyndsey Boylston of Synergy Group Properties
Single Family Home
- 1/75 75
3 Beds 3 Baths 2,760 SqFt$400,000
$400,000
- 1/48 48
4 Beds 3 Baths 2,519 SqFt$360,000 1.4%
$365,000
295 Lakewood DR Drive, Sumter, SC 29150
Michelle Schneider of Southern Touch Home Sales, LLC
Single Family Home
- 1/72 72
4 Beds 3 Baths 2,609 SqFt$345,000 8.0%
$374,999
610 Torrey Pines Drive DR Drive, Sumter, SC 29150
Jenilyn Stevens of Re/Max Summit
Single Family Home
- 1/64 64
3 Beds 2 Baths 2,580 SqFt$340,000 1.4%
$345,000
3000 Firestone CT Court, Sumter, SC 29150
Kristie Anderson of Lake Homes Realty Elloree
Single Family Home
- 1/65 65
4 Beds 3 Baths 2,497 SqFt$344,500
$344,500
3576 Green View Parkway, Sumter, SC 29150
Brenda Huber of Advantage Realty Group, INC
Single Family Home
- 1/97 97
5 Beds 4 Baths 3,631 SqFt$475,000 3.1%
$490,000
- 1/46 46
4 Beds 4 Baths 2,920 SqFt$335,000 1.5%
$340,000
655 Torrey Pines DR Drive, Sumter, SC 29150
Andre R. Washington of ChapCo Realty LLC
Single Family Home
- 1/23 23
4 Beds 2 Baths 2,360 SqFt$354,900
$354,900
435 Innisbrook CT Court, Sumter, SC 29150
Mary Alice Beatson of CENTURY 21 Hawkins & Kolb
Single Family Home
- 1/5 5
0.64 Acres$50,000 9.1%
$55,000
- 1/40 40
4 Beds 3 Baths 2,331 SqFt$430,000 0.2%
$429,000
2931 Waverly DR Drive, Sumter, SC 29150
Lauren Winans of ERA-Wilder Realty-Sumter
Single Family Home
- 1/60 60
4 Beds 3 Baths 2,386 SqFt$320,000 3.0%
$329,900
- 1/68 68
4 Beds 4 Baths 2,485 SqFt$319,900
$319,900
- 1/45 45
4 Beds 4 Baths 3,099 SqFt$510,000 1.0%
$515,000
- 1/77 77
4 Beds 4 Baths 3,017 SqFt$397,000 0.2%
$397,900
- 1/96 96
4 Beds 3 Baths 2,478 SqFt$440,000
$439,900
- 1/58 58
4 Beds 3 Baths 2,440 SqFt$370,000 1.3%
$374,900
465 Lakewood DR Drive, Sumter, SC 29150
Nick Judson of Parrish Home Team Realty, LLC
Single Family Home
- 1/46 46
3 Beds 3 Baths 2,271 SqFt$315,500 1.4%
$320,000
- 1/25 25
4 Beds 2 Baths 1,987 SqFt$290,000 1.7%
$295,000
3275 Royal Colwood CT Court, Sumter, SC 29150
Megan W Paul of ERA-Wilder Realty-Sumter
Single Family Home
- 1/26 26
5 Beds 3 Baths 2,569 SqFt$343,000 0.6%
$345,000
- 1/53 53
4 Beds 4 Baths 2,589 SqFt$369,900
$369,900
3070 Firestone CT Court, Sumter, SC 29150
Mary Alice Beatson of CENTURY 21 Hawkins & Kolb
Single Family Home
- 1/37 37
3 Beds 3 Baths 2,377 SqFt$295,000 1.3%
$299,000
- 1/40 40
4 Beds 3 Baths 2,467 SqFt$332,000 3.5%
$344,000
680 Torrey Pines DR Drive, Sumter, SC 29150
Lori Parton of Lokation Real Estate LLC
Single Family Home
- 1/44 44
5 Beds 5 Baths 2,950 SqFt$360,000 2.7%
$370,000
- 1
- 2