Sold Property
Filters Reset
Save Snapshot
18 Properties
18 Sold Properties
List
The average price in the selected areas has remained stable. Learn more
- 1/37 37
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$200,000
$200,000
- 1/24 24
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$195,000 2.0%
$199,000
- 1/30 30
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$211,000 0.5%
$210,000
- 1/36 36
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$210,000 4.5%
$220,000
- 1/23 23
3 Beds 3 Baths 1,260 SqFt$217,500 1.2%
$215,000
- 1/32 32
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$225,000 4.2%
$234,900
- 1/36 36
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$1,800 99.2%
$226,500
- 1/26 26
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$209,900
$209,900
- 1/23 23
3 Beds 3 Baths 1,606 SqFt$227,500 1.1%
$224,995
- 1/33 33
3 Beds 3 Baths 1,280 SqFt$226,000
$226,000
- 1/36 36
3 Beds 3 Baths 1,224 SqFt$218,000
$218,000
- 1/26 26
3 Beds 3 Baths 1,216 SqFt$230,000
$230,000
- 1/30 30
3 Beds 3 Baths 1,307 SqFt$220,000 3.9%
$229,000
- 1/26 26
3 Beds 3 Baths 1,228 SqFt$219,900
$219,900
- 1/24 24
3 Beds 3 Baths 1,220 SqFt$234,000 1.7%
$238,000
- 1/35 35
3 Beds 3 Baths 1,250 SqFt$230,000 2.1%
$235,000
- 1/19 19
3 Beds 3 Baths 1,120 SqFt$215,000
$215,000
- 1/5 5
3 Beds 3 Baths 1,220 SqFt$188,990
$188,990
- 1