Sold Property
1,159 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
- 1/27 27
2 Beds 1 Bath 979 SqFt$168,000 6.4%
$179,500
- 1/43 43
3 Beds 2 Baths 1,627 SqFt$180,000
$180,000
- 1/36 36
3 Beds 2 Baths 1,577 SqFt$225,000
$225,000
- 1/46 46
3 Beds 3 Baths 1,909 SqFt$130,900 4.8%
$124,900
707 Chase Street, Florence, SC 29501
Listed by Coldwell Banker McMillan and Associates
Single Family Home
- 1/18 18
3 Beds 2 Baths 1,738 SqFt$158,000 7.0%
$169,900
- 1/32 32
2 Beds 1 Bath 1,152 SqFt$165,000
$165,000
- 1/13 13
1,070 SqFt$900
$900
1320-B Edgewood Drive, Florence, SC 29501
Listed by Coldwell Banker McMillan and Associates
Commercial
- 1/71 71
5 Beds 3 Baths 2,968 SqFt$478,000 1.6%
$486,000
- 1/31 31
3 Beds 2 Baths 1,802 SqFt$196,000 4.4%
$205,000
- 1/30 30
3 Beds 2 Baths 1,649 SqFt$239,900
$239,900
- 1/15 15
2 Beds 1 Bath 975 SqFt$35,000 29.9%
$49,900
308 Scott Street, Lake City, SC 29560
Listed by Coldwell Banker McMillan and Associates
Single Family Home
- 1/47 47
3 Beds 2 Baths 2,248 SqFt$220,000 2.2%
$225,000
120 W Market, Timmonsville, SC 29161
Listed by Coldwell Banker McMillan and Associates
Single Family Home
- 1/7 7
850 SqFt$750
$750
700 Unit B2 Clement Street, Florence, SC 29501
Listed by Coldwell Banker McMillan and Associates
Commercial
- 1/40 40
3 Beds 2 Baths 1,407 SqFt$237,000 1.2%
$239,900
- 1/17 17
3 Beds 1 Bath 1,029 SqFt$55,000 15.4%
$65,000
- 1/26 26
3 Beds 1 Bath 1,341 SqFt$190,000 2.6%
$195,000
- 1/31 31
3 Beds 3 Baths 2,665 SqFt$225,000
$225,000
- 1/36 36
3 Beds 2 Baths 1,148 SqFt$175,000 5.4%
$185,000
- 1/6 6
3 Beds 1 Bath 972 SqFt$30,000 43.4%
$53,000
- 1/30 30
3 Beds 1 Bath 1,100 SqFt$165,000 2.9%
$169,899
162 S Homestead, Florence, SC 29501
Listed by Coldwell Banker McMillan and Associates
Single Family Home
- 1/26 26
3 Beds 2 Baths 1,947 SqFt$218,000 9.2%
$239,999
- 1/10 10
4 Beds 3 Baths 2,126 SqFt$299,900
$299,900
- 1/7 7
4 Acres$36,500 6.4%
$39,000
- 1/31 31
3 Beds 2 Baths 1,721 SqFt$255,000 1.9%
$259,900
- 1
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- ...
- 49